• Zamów już dziś

    catering wigilijny
  • Zamów już dziś

    catering świąteczny

Catering wigilijny - Gniezno i okolice


Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragniemy zaproponować Państwu możliwość zamówienia niezwykłego cateringu świątecznego. W naszej ofercie posiadamy menu wigilijne, które pozwoli delektować się potrawami przyrządzonymi z największą starannością, według wieloletnich receptur.

Na nasz catering wigilijny składa się dwanaście wyśmienitych dań, które nawiązują do tradycji świąt Bożego Narodzenia i pozwalają poczuć ich magię na talerzu. Każda z potraw przygotowana jest w estetyczny sposób, co pozwoli Państwu na wystawienie eleganckiej kolacji oraz zachwycenie nią swoich gości. Pozytywne wrażenia Wigilii spędzonej w rodzinnym gronie z pewnością spotęgują nasze wyjątkowe dnia, które wyróżniają się wspaniałym, niezapomnianym smakiem i niezwykłym wyglądem, dopracowanym w każdym szczególe.

Nasze zaplecze cateringowe umożliwia sporządzenie zamówienia dla każdej, nawet dużej kolacji. Za realizacją cateringu stoją wybitni, doświadczeni kucharze, który zagwarantują sukces wigilijnego spotkania. Nasze przepyszne menu zachwyciło już niejednego klienta i cieszy się ogromnym uznaniem wśród wielu osób, które miały przyjemność je skosztować. W tym roku mają Państwo okazję przekonać się o tym sami.


Zamów


Zamówienia prosimy składać do 15 grudnia. 61 427 54 54 609 649 365 reception@hotel-victoria.pl

Menu - catering świąteczny


Jeżeli chcą cieszyć się Państwo doskonałym jedzeniem na święta i przy okazji nie stracić wielu godzin w domowej kuchni, zachęcamy do skorzystania z naszego cateringu. Czas zaoszczędzony na przygotowywaniu potraw mogą Państwo przeznaczyć na spędzenie większej ilości cennych chwil z rodziną przy choince, co jest niezwykle ważne w okresie świątecznym.

Naszą usługę oferujemy na terenie Gniezna i okolic, zapraszamy więc wszystkich mieszkańców wskazanego terenu do zapoznania się z ofertą cateringu świątecznego. Niech tegoroczna Wigilia stanie się niezapomnianym przyjęciem przy zasłudze wybitnych, aromatycznych, świątecznych dań, które zapadną w Państwa pamięci na długie lata.

Zupy


barszcz czerwony (300 ml) 11 zł
zupa grzybowa (300 ml) 15 zł

Dania świąteczne


filet z łososia z sosem szpinakowym (150 g) 23 zł
karp smażony (130 g) 22 zł
filet rybny w sosie grzybowo-śmietanowym (100 g) 18 zł
ryba po grecku (100 g) 18 zł
ryba po japońsku (100 g) 18 zł
pierogi z kapustą i grzybami (9 sztuk) 22 zł
uszka (1 kg) 42 zł
wigilijna kapusta z grzybami (100 g) 9,50 zł
kapusta z grochem (100 g) 9,50 zł
śledź z cebulką w oleju (100 g) 12 zł
śledź w śmietanie (100 g) 12 zł
karp w galarecie (100 g) 18 zł

Mięso


devolay (130 g) 18 zł
kotlet Gniezno (150 g) 18 zł
rolada wołowa (150 g) 24 zł
roladka z serkiem topionym (130 g) 18 zł
karkówka (130 g) 18 zł

Zamówienia prosimy składać do 15 grudnia.